Teds Kitchen
Praca na hali/dania gotowe
2024-10-07
Vishandel Klooster B.V
Praca przy przetwórstwie ryb
2024-10-07

Praca na hali / kwiaty doniczkowe

Dla jednego z naszych klientów, poszukujemy osób chętnych do pracy na hali z kwiatami doniczkowymi w miejscowości Honselersdijk.
Firma zajmuje się sprzedażą kwiatów doniczkowych w całej Europie. Jeśli chcesz poznać specyfikę takiej pracy, aplikuj już dziś !!

Zadania

- pakowanie kwiatów na taśmie zmechanizowanej,
- znakowanie/oklejanie kwiatów doniczkowych,
- czytanie etykiet kwiatowych,
- umieszczanie oznaczeń kwiatów.

Oferujemy

- szkolenie stanowiskowe,
- stabilne zatrudnienie na pół etat – od Poniedziałku do Środy,
- możliwość zdobycia doświadczenia,
- przyjazne środowisko pracy,
- program poleceń – Premia € za poleconego pracownika NidenGo!

Oczekujemy

- znajomości języka angielskiego,
- sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań,
- dokładności i precyzji w wykonywaniu zadań,
- umiejętności pracy w zespole oraz komunikatywność,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, ale nie jest to warunek konieczny.