Pakowanie Sortowanie Papryki
Pakowanie / Sortowanie papryki
2024-10-07
Dekarz
Praca dla Dekarzy w Holandii - Dołącz do Naszego Zespołu!
2024-10-07

Praca na chłodni

Poszukujemy pracownika do pracy na chłodni przy przechowywaniu i przygotowywaniu kwiatów, głównie róż. Jeśli jesteś osobą dynamiczną, odpowiedzialną i lubisz pracę z roślinami, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Zadania

- praca na chłodni : sortowanie, przechowywanie towarów i decydowanie o ich rozmieszczeniu w chłodni,
- przygotowywanie towarów do wysyłki zgodnie z formularzem zamówienia otrzymanym od Koordynatora,
- utrzymywanie chłodni w czystości, poprzez porządkowanie i właściwe układanie wózków,
- przestrzeganie okresów przechowywania,
- informowanie o zasobach i powiadamianie o potrzebie uzupełnienia zapasów; robienie inwentaryzacji,
- oznaczanie towarów, wprowadzanie informacji do systemu,
- początkowo zatrudnienie w sortowni, w celu poznania asortymentu; następnie praca w chłodni.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie,
- możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności,
- przyjazne środowisko pracy,
- opiekę polskojęzycznego koordynatora,
- zakwaterowanie,
- ubezpieczenie,
- wypłaty co tydzień na konto,
- program poleceń – Premia € za poleconego pracownika NidenGo!

Oczekujemy

- osoby posługujące się językiem polskim i angielskim / holenderskim w stopniu komunikatywnym,
- wzrost min 175 cm,
- brak przeciwwskazań do pracy w niższej temperaturze (ok. 2-3ᵒ),
- elastyczność (praca również w niedziele i Święta, nienormowany czas pracy, możliwe drugie zmiany),
- gotowość podjęcia pracy na min. 2 lata,
- mile widziana znajomość obsługi wózka widłowego.